top of page
OBÝVACÍ A LOŽNÍ PROGRAM
CENTR LOŽNICE
OBÝVACÍ A LOŽNÍ PROGRAM

Pomůžeme vám najít ložnici, o které jste vždy snili. Základními parametry skvělé ložnice je v prvé řadě komfort a pohodlí pro váš nerušený a kvalitní spánek. Obývací pokoj je na rozdíl od ložnice přirozeným centrem dění domova. Vytvořit v něm pohodlný společenský prostor vyžaduje především vhodně využít jeho dispozic.

MATERIÁLY

Materiály určené pro obývací pokoje musí být vybrané tak, aby splňovaly svůj účel. Jednak aby si v nich člověk dobře odpočinul a kvalitně se vyspal, ale také aby byly snadno čistitelné a dobře udržovatelné. Náš nábytek dodáváme včetně čalounění

z nejrůznějších kůží, koženek, látek, ergonomických matrací atd...

VYBAVENÍ

Jsme schopni zajistit jakékoli vybavení na přání zákazníka. Nejčastěji dodáváme vybavení od Italského studia Saraceni design, kde si vybere i ten nejnáročnější zákazník. V sortimentu je velký výběr sedaček, židli a různých designových doplňků.

OSVĚTLENÍ

Světlo je další velice důležitý doplněk vašeho domu či bytu. Sloužící jako dekorace, ale také abyste si večer při relaxování mohli číst vaši oblíbenou literaturu.

V sortimentu máme velký výběr stropních světel, lamp či podhledových svítidel. A kdybyste si nebyli schopni vybrat, můžeme vám vyrobit něco speciálního a originálního na zakázku.

VÝBĚR Z REALIZACÍ
bottom of page