top of page
KUCHYŇSKÝ PROGRAM
CENTR KUCHYNĚ
KUCHYŇSKÝ PROGRAM

Kuchyně je srdcem každého domova. Je to místo, kde si vychutnáte ranní kávu či povečeříte s rodinou. Naše firma zajišťuje kompletní realizaci vaší kuchyně či jídelny od návrhu prostorového řešení, doporučení materiálů a barev až po poslední detail designu kuchyňských úchytek a bytových doplňků.

MATERIÁLY

Nabízíme obrovský sortiment materiálů standardních, na které jste zvyklí z běžného života

i velice specifických a zajíma-vých. Specializujeme se na klasické lamino třískové desky, dýhu, kompaktní desky (HPL desky), Corian či kamennou dýhu a mnoho dalšího...

KOVÁNÍ

Bez kvalitního kování nelze uspokojit vaše představy a přání, proto montujeme kování od nejlepších evropských dodavatelů, kteří jsou celosvětově uznávaní. Jsme certifikovaným partnerem kvality firmy Blum.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Povrchová úprava je jedním

z nejdůležitějších bodů zpracování. Klademe velký nárok na povrchovou úpravu, protože povrch je každý den vystavován nejrůznějším faktorům jako je sluce, stopy

z jídla a pití, ale také agresi-vním čistícím prostředkům. Proti tomu všemu musí naše materiály obstát.

WE
KNOW
HOW

SPOTŘEBIČE A VYBAVENÍ

Spolupracujeme s velkoobchodem se spotřebiči, který nám zajišťuje kvalitní spotřebiče od všech renomovaných značek a druhů určené pro český trh. Spotřebiče vám dodáme, namontujeme a udělíme záruku.

VÝBĚR Z REALIZACÍ

OSVĚTLENÍ

Nejčastěji dodávaným osvětlením do kuchyní jsou LED pásky. Nabízíme je v ve třech odstínech světla. Světlo je čisté, kvalitní a decentní. Nestane se tudíž, že bychom dopustili, aby celkový dojem z nové kuchyně kazila nevhodně zvolená velikost, či druh osvětlení.

15
bottom of page